Одяг для виписки з пологового будинку

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Конверт вставка в коляску хутряний теплий

Швидке замовлення

Конверт вставка в коляску теплий хутряний

Швидке замовлення

Набір пологовий будинок теплий 5 предметів фланель Умка

Швидке замовлення

Набір пологовий будинок теплий 5 предметів фланель Сердечки

Швидке замовлення

Набір пологовий будинок теплий 5 предметів фланель Бджілки

Швидке замовлення

Набір пологовий будинок теплий 5 предметів фланель Ведмедики трам-пам

Швидке замовлення

Набір в пологовий будинок теплий 5 предметів зайки фланель

Швидке замовлення

Набір в пологовий будинок легкий 3 предмети ситець серця

Швидке замовлення

Набір в пологовий будинок легкий 3 предмети ситець ведмедики

Швидке замовлення

Набір в пологовий будинок легкий 3 предмети ситець іграшки

Швидке замовлення

Набір в пологовий будинок легкий 3 предмети ситець зайчики

Швидке замовлення

Ковдра-конверт на виписку, колір рожевий

Швидке замовлення

Ковдра-конверт на виписку, колір блакитний

Зміст
 1. Який одяг потрібний у пологовий будинок для дитини
 2. Найкращий одяг для новонароджених у пологовий будинок в «Ангел Текс»

Зробити перші дні малюка максимально комфортними та зручними допоможе правильно підібраний одяг для новонародженого до пологового будинку. Дуже важливо, щоб вона відповідала стандартам та приносила лише користь. При цьому багато мам особливу увагу звертають на зовнішній вигляд. Гарну, зручну та безпечну продукцію для немовлят пропонує інтернет магазин «АнгелТекс», тут можна придбати готові набори для немовляти на будь-який смак безпосередньо від виробника. Ознайомитись з асортиментом та дізнатися скільки коштує можна на нашому сайті.

Який одяг потрібний у пологовий будинок для дитини

Збирати сумку відповідальна майбутня мати починає заздалегідь. Дуже важливо купити одяг для пологового будинку хорошої якості, щоб не нашкодити немовляті. Багато речей брати із собою не рекомендують, що кілька комплектів зайвими не будуть. Також не варто забувати про аксесуари.

У магазині «АнгелТекс» запропонований сучасний одяг для новонароджених у пологовий будинок, купити в Україні його можна за доступними цінами. У нас тільки гарна та корисна продукція для малюків. Вирішивши зібратися в пологовий будинок і вибрати необхідні речі, варто звернути увагу на такі моменти:

 • коли передбачається виписка: влітку, взимку, восени чи навесні, виробник враховує кліматичні особливості та пропонує кілька варіантів;
 • потрібний одяг дівчинці або для хлопчика, якщо стать невідома, можна підібрати універсальний комплект для малюка;
 • вибирати тільки якісний одяг з натуральної сировини, виконаний за правильною технологією пошиття та фарбування;
 • звертати увагу на дизайн, перший одяг повинен подобатися майбутній мамі, адже емоційний стан дуже важливий у такому положенні.

Магазин «Ангел Текс» дає можливість купити одяг для виписки з пологового будинку, він тут недорогий і представлений у великому асортименті. Для покупців з вишуканим смаком є дорожча продукція. Виробник також пропонує стильні конверти на виписку, вони відрізняються фасоном та наповнювачем, їх легко підібрати для кожної пори року.

Найкращий одяг для новонароджених у пологовий будинок в «Ангел Текс»

Для тих, хто не знає, де купити якісні товари для майбутнього малюка у пологовий будинок та на виписку, варто відвідати наш магазин. Замовити можна онлайн, це дуже зручно, лише кілька днів та обраний товар вже у відділенні пошти у будь-якому населеному пункті в Україні. Український виробник дорожить кожним клієнтом, тому пропонує:

 • доступні ціни на продукцію;
 • широкий асортимент одягу, транспорту та аксесуарів;
 • гарантію на товари;
 • можливості придбати в роздріб чи за оптовими цінами;
 • активна система знижок та регулярні розпродажі.

Вартість оригінальної продукції від українського бренду відповідає високій якості. Виробник використовує лише сучасні технології, які гарантують безпеку та максимальний комфорт. Вибрати потрібний комплект або набір для новонароджених до пологового будинку допоможуть менеджери на сайті. Вся продукція розміщена в каталозі із чітким фото.

Доставка здійснюється по всіх містах України, ціна встановлюється перевізником. Всього 1-3 дні та товари відправляються до Києва, Харкова, Кривого Рогу, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Запоріжжя, Дніпро, Одеси. Вся Україна має можливість оцінити найвищий клас продукції вітчизняного виробника.