Подушки для реабілітації

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Крісло подушка з підлокітниками «Комфорт»

Швидке замовлення

Подушка з підлокітниками «Комфорт-2»

Зміст
  1. В яких випадках можна використовувати подушку з підлокітниками від Ангел-текс
  2. Чому варто замовити подушку з підлокітниками

Сон - невідємлива частина виздоровлення після хвороби, реабілітації після травми і перенесених операцій. Щоб відпочивати в кроваті було зручно, підійде крісло-подушка для сидіння хворих людей. Ортопедична подушка для сидіння здатна стати універсальним аксесуаром, актуальним у багатьох ситуаціях.

В яких випадках можна використовувати подушку з підлокітниками від Ангел-текс

Всі текстильні вироби в асортименті Ангел-текс власного виробництва, виготовлені з якісних, практичних і безпечних для здоров'я матеріалів. Подушка з підлокітниками - ретельно продумана модель, тому вона підходить для різних цілей:

  • для літніх людей і лежачих хворих, які самостійно не можуть тримати спину і їм потрібна опора. В такому положенні можна: читати книгу, дивитися телевізор, виміряти тиск, виконувати будь-які інші завдання по догляду за хворими;
  • для післяопераційних пацієнтів, а також хворих з особистими потребами - для інвалідів. Застосування подушки с підлокітниками сприяє самостійному виконанню завдань лежачою людиною і тим, хто йому допомагає;
  • вагітними, особливо якщо в період очікування дитина мучає ізжога. Сон в полусидячем положенні полегшить ці неприємні симптоми. Також підтримувальна треугольная подушка здатна знизити біль у спині.
  • годуючим мамам, адже подушка для реабілітації може забезпечити комфорт під час цього процесу. А ще вона підійде в якості невеликого манежу для грудного малюка.

Чому варто замовити подушку з підлокітниками

Купити подушку для реабілітації від Ангел-текс - означає отримати виріб відмінної якості, який прослужить довго, при цьому його ціна залишається доступною.

Вигідна вартість, зручність, практичність – наші головні пріоритети. Також у нашої компанії:

  • Доставка подушки з підлокітниками у різні регіони України: Київ, Кривий Ріг, Харків, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро, Одеса.
  • Актуальний вибір варіантів, а також є інші товари для реабілітації.
  • Професійні консультації менеджерів при покупці, щоб ви могли крісло-подушка з підлокітниками для садіння хворих купити в Україні легко.
  • Детальна інформація в каталозі, де вказано, скільки коштує кожен варіант подушки, є фото та опис.

Наша ортопедична подушка з підлокітниками – це чудова опора під спину, тому вона підійде не лише для реабілітації. Її також часто використовують для зручності у ліжку: щоб сидіти у телефоні, працювати за ноутбуком чи навіть займатися творчістю.

А замовити та вибрати модель в Україні у нас можна онлайн. З Ангел-текс не потрібно шукати, де купити вигідно.